کد کتاب: 421
موضوع کتاب: کلیات -> کلیات
نام کتاب: 110 مثال برای خانواده های بی مثال
مولف /مولفین: احمد طرماح  
مترجم /مترجمین:
ویراستار:
تصویرگر:
قطع: بیاضی نیم جیبی
صفحات 176
نوبت چاپ: 1
سال چاپ: 1392
تیراژ: 2000
شابک: 978-964-972-318-1
وضعیت: ناموجود

برای دیدن تصویر با وضوح بیشتر بر روی عکس کلیک کنید
110 مثال برای خانواده های بی مثال

32000 ريال

مثال‌ها ابزار بسیار قدرتمندی هستند برای انتقال مفاهیم. مثال می‌تواند مفهومی سخت، پیچیده و مشکل را به حدی تنزل دهد و پایین بیاورد که همگان قدرت فهم آن را داشته باشند. علت این امر آن است که مثال می‌تواند قدرت تجسم ذهنی انسان را با اموری که هر روزه با آن سر و کار دارد، به‌خوبی پیوند زده و به شکل ملموسی مطلب را با تجربه‌های شخص مربوط سازد.

در حوزه‌ي علوم انسانی استفاده از این‌ شیوه کاربرد بیشتری دارد. مؤلف معتقد است، استفاده از مثال به‌ویژه در حوزه‌ي آموزش خانواده که همه‌ي مردم به‌شکلی با آن درگیر هستند، قدرت فهم همگان را برای سازگاری بیشتر در زندگی با خود و اطرافیان مخصوصاً همسر، فرزندان و وابستگان همسر به‌شدت افزایش می‌دهد.

تجربه‌ي مؤلف به‌عنوان مدرس، مشاور خانواده و سخنران هزاران مجمعی که با حضور همسران یا والدین برگزار گردیده‌، به‌‌وضوح نشان می‌دهد در مواقعی که از این ابزار استفاده می‌گردد‌، شرکت‌کنند‌گان به‌راحتی موضوع را دریافته و با آن ارتباط برقرار می‌کنند. جالب اینکه در این مورد بین افراد تحصیل‌کرده‌ و کسانی که سواد چندانی ندارند‌، تفاوت قابل ملاحظه‌ای مشاهده نمی‌شود.

 مشاوران، روان‌شناسان، خانواده درمانگران، روان‌درمانگران، مددکاران اجتماعی و حتی پرستاران و پزشکان حاذق و سخنرانان محافل مذهبی، هر کدام به‌گونه‌ای می‌توانند جزء استفاده‌کنندگان از محتویات این مجموعه باشند.


برچسب ها:    خانواده    مثال خانواده    کتاب مثال    110 انتظار از همسرم    روان‌شناسی خانواده    آموزش خانواده ها      کانال تلگرام مرسل

پیگیری خرید

ورود کاربران

نام کاربري:

رمز عبور:


سبد خرید شما
جمع کل:0 ريال
تکمیل خرید