کد کتاب: 437
موضوع کتاب: کلیات -> کلیات
نام کتاب: کاش میدانستم چگونه زندگی کنم؟
مولف /مولفین: حسین قادریان  
مترجم /مترجمین:
ویراستار:
تصویرگر:
قطع: رقعی
صفحات 170
نوبت چاپ: 1
سال چاپ: 1392
تیراژ: 1000
شابک: 978-964-972-335-8
وضعیت: ناموجود

برای دیدن تصویر با وضوح بیشتر بر روی عکس کلیک کنید
کاش میدانستم چگونه زندگی کنم؟

68000 ريال

اگر شما واقعا بدنبال تغییراتي در زندگی هستید و شما بدنبال راهنما و الگویی در زندگی می گردید. واگر قصد دارید با یافتن راهها و مسیرهایی که به حقیقت زندگی و زندگی موفق منتهی می شود دست پیدا کنید و اگر شما بدنبال غنی سازی زندگی خود و استفاده از عمر خود با حداکثر بهره وری هستید!!بسیار خوب، چیزی از این بالاتر و بهتر وجود ندارد که انسان برای گرانبهاترین سرمایه زندگانی خود یعنی «عمر» تصمیم گرفته باشد. یعنی از تمامی لحظات وفرصتهای عمرخود، بخواهد بهره واستفاده بیشتری ببرد.

كدام بخش از زندگي شما نياز به تغييرات اساسي دارد:

جنبه سلامتي؛حرفه اي؛زندگي خانوداگي؛روابط اجتماعي ؛تعاملات مردمي؛ ادامه تحصيلات ؛رشد علمي و فرهنگي؛و يا توجه به اخلاقيات و زندگي معنوي.

روي هر كدام از اينها مي توانيد فكر كنيد و سعي كنيد با بهره گيري از رهنمودهاي اين كتاب الويت هاي آنها را تعيين نمائيد وسپس عزم خود را جزم كنيد و تصميم بگيريد و براي برداشتن گام هاي عملي به خوتان تعهد بدهيد و بصورتي نظام مند به آن پاي بند باشيد.


برچسب ها:    مهارتهاي زندگي    خودشناسي و خود آگاهي    داشتن هدف و برنامه زندگي    حل مسئله و مشكلات زندگي    برقراري ارتباطات فردي    تعامل و همدلي با ديگران    عزت نفس    خلاقيت و ابتكار‏    مديريت عواطف و هیجانات    چگونه زندگي كنيم    استفاده از فرصت ها    ارزش عمر در اسلام    نقش اميد در زندگي    اعتماد به نفس    نقش خلاقيت در زندگي   کانال تلگرام مرسل

پیگیری خرید

ورود کاربران

نام کاربري:

رمز عبور:


سبد خرید شما
جمع کل:0 ريال
تکمیل خرید